اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت گرفت: ارائه خدمات کارت هوشمند ملی در توانبخشی حضرت علی اکبر(ع)

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت گرفت: ارائه خدمات کارت هوشمند ملی در توانبخشی حضرت علی اکبر(ع)


به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دولت خدمات کارت هوشمند ملی شامل تکمیل درخواست ثبت نام و تحویل کارت در محل توانبخشی حضرت علی اکبر(ع) بیرجند به معلولین جسمی و ذهنی این مرکز ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود :  جامعه ی هدف کارت هوشمند ملی آحاد مردم می باشد و ضروریست به منظور تکریم آنان خدمات در صورت لزوم در اماکن خاص ارائه شود.
وی در ادامه ابراز داشت که حضور در مراکز توانبخشی و ارائه خدمات به معلولین چندین نوبت در سطح استان در گذشته نیز انجام شده و تا زمانی که متقاضیان این امر وجود داشته باشند ، ادامه خواهد داشت.
مهرآور گفت تلاش همکاران در سراسر کشور منجر به کسب رتبه ی نخست ثبت احوال در  تکریم مراجعین شده و لازم است با همت بلند پرسنل این مجموعه این روند ادامه یابد.
سرپرست اداره کل ثبت احوال استان افزود در مدت حضور کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی در توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) بیرجند تعداد 18 کارت تحویل و همچنین قریب به 60 درخواست نیز مرحله تکمیل ثبت نام را طی کرده است.
گفتنی است از ابتدای سال جاری بیش از 16 هزار درخواست کارت هوشمند ملی اخذ شده است.
 

 

 

     

 

       

 
تعداد بازدید : 126
زمان انتشار : 1398/06/02Power by : RAAKCMS


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0