اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت گرفت : بازدید سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت گرفت : بازدید سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت


سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت 1007 و 1014 شهرستان بیرجند بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود : ارائه خدمات در مراکز خصوصی مستلزم رعایت موازین قانونی و کسب رضایت مردم می باشد که این امر توسط مجموعه ثبت احوال به طور مستمر رصد می گردد.
وی رعایت دقیق دستورالعمل های ارسالی به دفاتر پیشخوان را یادآور شد و اظهار داشت که در بازرسی های صورت گرفته توسط همکاران ثبت احوال موارد مرتبط با قوانین و همچنین موضوعاتی نظیر رعایت حقوق شهروندی مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

سرپرست اداره کل ثبت احوال استان خاطر نشان شد که ارائه خدمات دولتی در ساعات غیر اداری نیز از مزایای عمده ی واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان بوده و این مهم گامی در مسیر کسب رضایتمندی بیش از پیش متقاضیان دریافت  این خدمات  می باشد.
همچنین مهرآور از هم استانی های ارجمند درخواست کرد که در صورت بروز هرگونه نارضایتی ، بازرسی اداره کل ثبت احوال استان با شماره تماس 05632400067 را در جریان قرار داده تا رسیدگی لازم صورت پذیرد.
گفتنی است در این بازدید بازرس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی نیز سرپرست این اداره کل را همراهی نموده و امورمربوط به بازرسی این دفاتر هم انجام شد .

 

 

        

 

         
تعداد بازدید : 174
زمان انتشار : 1398/06/06Power by : RAAKCMS


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0