اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

در راستای برنامه های هفته دولت صورت گرفت : بازدید سرپرست اداره کل از ادارات ثبت احوال درمیان،زیرکوه و نمایندگی زهان

در راستای برنامه های هفته دولت صورت گرفت : بازدید سرپرست اداره کل از ادارات ثبت احوال درمیان،زیرکوه و نمایندگی زهان


سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از ادارات ثبت احوال شهرستان های درمیان، زیرکوه و نمایندگی ثبت احوال زهان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود : رصد برنامه های ابلاغی از سوی سازمان متبوع و دیدار با مراجعین و همکاران از پیامد های مثبت سفرهای شهرستانی و بازدید از ادارات می باشد.
وی تکریم مناسب ارباب رجوع و کسب رضایت مردم از ثبت احوال را بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که با همراهی همکاران خدوم مجموعه ثبت احوال استان این روند همچون گذشته  ادامه یابد
همچنین در این بازدید ها ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان از نزدیک با مراجعین دیدار و گفتگو کرد و دستور رسیدگی لازم جهت رفع مشکلات آنان را صادر کرد.
گفتنی است در این بازدید ها معاونین  و بازرس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی نیز سرپرست این اداره کل را همراهی نموده و امورمربوط به بازرسی این ادارات هم انجام شد .
 

 

 

 

    

 

    

 

    

 

    

 
تعداد بازدید : 216
زمان انتشار : 1398/06/12Power by : RAAKCMS


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0