اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار و امام جمعه زیرکوه و فرماندار درمیان

دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار و امام جمعه زیرکوه و فرماندار درمیان


سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با عربشاهی،فرماندار زیرکوه،حجه الاسلام و المسلمین مرتضائی نیا ، امام جمعه زیرکوه و بشیری زاده فرماندار درمیان به طور جداگانه دیدار  و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار ها افزود : ادامه روند کاهش ولادت و ازدواج در استان نگران کننده بوده و لازم است با بهره گیری از ظرفیت بالای تبلیغی روحانیون و علمای شهرستان ها ، این مهم مورد تاکید قرار بگیرد.
وی اظهار داشت که صدور شناسنامه های مکانیزه راه حل مناسبی برای کاهش جعل اسناد هویتی بوده و  ترغیب مردم در این راستا موجب متقن شدن بیش از پیش اسناد هویتی آنان خواهد شد.
مهرآور کاربردی شدن کارت هوشمند ملی را در گرو همگانی شدن آن دانست و از فرمانداران شهرستان های درمیان و زیرکوه خواست تا برای پوشش حداکثری جمعیت این شهرستان ها تلاش نمایند.
حجه الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا، امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز ضمن اشاره به اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی ، از  این کارت به عنوان تحولی بزرگ در عرصه خدمات الکترونیک دولت یاد کرد.
بشیری زاده ، فرماندار درمیان نیز در سخنانی از خدمات ثبت احوال این شهرستان قدردانی و بر همکاری بیش از پیش با این مجموعه تاکید کرد.
همچنین عرب شاهی ، فرماندار شهرستان زیرکوه نیز پوشش همگانی کارت هوشمند ملی را دغدغه مشترک فرمانداری و ثبت احوال دانست و بر تعامل مناسب تا اتمام این طرح بزرگ تاکید کرد.
گفتنی است معاونین اداره کل و روسای ادارات شهرستان ها نیز سرپرست اداره کل را در این دیدار ها همراهی کردند.
 

 

     

 

       
تعداد بازدید : 167
زمان انتشار : 1398/06/13Power by : RAAKCMS


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0